Rack Kabinetler ve Aksesuarları

19" Rack Kabinetler bilişim ve iletişim sektöründe geniş bir kullanım alanı bulmaktadır. Bilgi işlem merkezleri ve sistem odalarında cihazların güvenliği ve düzeni amacı ile kullanılır. 19" ve 19" olmayan cihazları tek bir rack kabinde toplayan en uygun çözümdür. Data, ses ve video görüntüleri, yapısal kablolama ile tek kablodan iletilebilmekte ve bir kabin içerisine tüm cihazlar yerleştirilebilmektedir. Rack Kabinet içerisinde düzenlenmiş bir network sistemi sayesinde tüm network bileşenleri uyum içerisinde çalışırlar. Donanımlar güvenle korunur. 

Formrack Rack Kabinet ve Aksesuarları

Alt kategoriler

 • Formrack Rack Kabinetler

  19" Network Kabin sisteminin avantajları şunlardır:

  • Sistem Kullanım Kolaylığı: Veri noktalarının yer ve yetki değiştirmeleri network kabin içerisinde kolayca yapılır ve oluşacak arızalar kolayca tespit edilir.
  • Bilgi Güvenliği: Kabinetin 4 kapısı aynı şifreli anahtarla kilitlenebilir özellikte olduğu için sadece yetkili kişiler sisteme müdahale edebilir. Tercihen şifreli kilit sistemi ile koruma yapılabilir.Server güvenliği sağlanır,
  • Cihaz Güvenliği: Çelik sacdan imal edilmiş kabin sayesinde cihazların fiziksel güvenliği sağlanmış olur. Rack dolap üst kısmına monte edilmiş termostatlı fan modülü sayesinde cihazlar ısınmaya karşı korunurlar ve havalandırma sağlanır.
  • Kullanımda Kolaylık ve Kablo Güvenliği: Kabinet içerisine yerleştirme sayesinde cihazların kaplayacağı alandan tasarruf sağlanmış olur. Sistemde yapılacak değişiklikler network kabinet içerisindeki patch paneldeki uçların değiştirilmesi yoluyla kolaylıkla gerçekleştirilir. Yapısal kablolama sayesinde sonradan ilave kablo müdahalesi gerekmez. Kablolar karışık görüntüden kurtularak düzenli hale gelir. Formrack network kabinetlerin ön kapısı cam, arka ve yan kapakları saçtan imal edilmiş olup çıkarılabilir ve kilitlenebilir özelliktedir.
 • Rack Kabinet Aksesuarları

  Kabinet ve Aksesuar seçimi: Rack Kabinet kullanım ve ebatları dikkate alınarak dikili tip veya duvar tipi model olmasına karar verilir. Standart seri üretim kabinet ölçülerimiz çoğu ihtiyaca yetecek kapasitededir. Sistem kabini içerisine yerleştirilecek cihazlar dikkate alınarak 19" Priz, sabit ve hareketli raflar, fan modülü, kablo organizer, aydınlatma ve kapama paneli gibi gerekli aksesuarlar tespit edilir

111 adet ürün var.

Toplam 111 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler