Rack Kabinet Aksesuarları

Kabinet ve Aksesuar seçimi: Rack Kabinet kullanım ve ebatları dikkate alınarak dikili tip veya duvar tipi model olmasına karar verilir. Standart seri üretim kabinet ölçülerimiz çoğu ihtiyaca yetecek kapasitededir. Sistem kabini içerisine yerleştirilecek cihazlar dikkate alınarak 19" Priz, sabit ve hareketli raflar, fan modülü, kablo organizer, aydınlatma ve kapama paneli gibi gerekli aksesuarlar tespit edilir

Rack Kabinet Aksesuarları

Alt kategoriler

 • FAN MODÜLLERİ

  Fan Modülü: Data kabin içerisine yerleştirilecek cihazların miktarı ve ısınmaları dikkate alınarak 2 li, 4 lü veya 6 lı fan modülü tercih edilir. Tüm kullanıcılara fan modüllerinin termostatlı olan modeli önerilir.

 • PRİZ MODÜLLERİ

  Priz Grubu: Cihazların beslenmesi haricinde 2 adet boşta kalacak şekilde priz grubu kullanılması önerilir. 3, 6, 8, 9 ve 12 li grup prizler sigortalı ve sigortasız olarak mevcuttur. Sisteme zarar vermeyecek şekilde prizlerin sigortalı veya sigortasız seçilmesine dikkat edilmelidir. Network kabinetlerde 19" 6 lı Sigortalı ve 19" 8 li Sigortasız Alüminyum Grup prizler en çok tercih edilen modellerdir.

 • RAF MODÜLLERİ

  19" Raflar: 19 inç olmayan cihazların yerleştirilmesi amacıyla ihtiyaç kadar sabit ve hareketli raf seçilmelidir.Raflar rack kabinet derinliğine bağlı olarak 3 ölçüde sabit ve hareketli modellerde üretilmektedir. Duvar tipi rack kabinetlerde Rack Adaptörü denilen, sadece ön dikmelere tutturulan raflar kullanılmaktadır. SOHO Kabinetlerde 1U250 Rack Adaptörü kullanılabilir.

 • YATAY / DİKEY KABLO...

  Kablo Düzenleyiciler: Server kabin içerisinde estetik görünümün sağlanması ve kabloların korunması amacıyla yeterli sayıda yatay ve dikey kablo organizer konulabilir. Dikey kablolamada 600 mm kabinetlerde tekli organizer ve kablo kanalı kullanılabilir. Dikey organizerler sadece 800 mm genişliğindeki Rack kabinetlerde kullanılabilir. Yatay organizerler 5 kancalı, kapaklı ve fırçalı modellerde üretilmektedir.

 • MUHTELİF AKSESUARLAR

56 adet ürün var.

Toplam 56 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler